Sportovní brýle - foto

Nabídneme Vám sportovní dioptrické brýle na všechny druhy sportů. Využijte našich osobních zkušeností a kontatujte nás. Míčové, vodní, kontaktní a zimní sporty, včetně vyjížděk na kole a vysokohorské turistiky.

A pokud nejste z Brna či okolí, tak si můžete vybrat dioptrické sportovní brýle na našem E-shopu:

Pokud níže nenajdete brýle na ten Váš sport, tak nám napište na: krouman@optikkrouman.cz a nejdeme řešení!


Sportovní dioptrické brýle RUDY PROJECT: nejoblíbenější model Maya, univerzální model Rydon a nejmenší model Rydon slim, který je vhodný i pro juniory.

Sportovní dioptrické brýle Rudy Project nabízí neomezené možnosti pro sportovně založené muže i ženy. Śiroá paleta barev brýlové obruby, vyměnitelná brýlová skla – tónovaná, dioptrická, sluneční klip…
Dioptrie můžeme objednat i s originálními skly Rudy Project, jejichž zabarvení, antireflexní vrstvy a speciální vrstvy proti poškrábání vám zaručí skvělý a bezpečný pohled. Optik Krouman® doporučuje Rudy Project!České sportovní brýle R2 jsou stále oblíbenější, lepší a ve více modelech a barvách! Modely Vist, Vision, Crown a Racer

Jsou cenově výhodné a vhodné pro mnoho sportovních aktivit: běh, cyklistika, lyže, sálové sporty…


Dioptrické sportovní brýle na míčové a kontaktní sporty Centro

Další možností jsou brýle, do kterých se zabrousí dioptrická skla. Jsou opatřeny gumou, která drží brýle na hlavě i při divokém pohybu. A na vnitřní straně mají speciální pěnovku, která mírní nárazy, třeba od míče. Hodí se na halové sporty: squash, tenis, sálová kopaná, i na venkovní sporty. A pokud byste se chtěli věnovat klidnější aktivitě, tak si můžete jednoduše sami vyměnit gumu kolem hlavy za klasické stranice. Sportovní brýle se vyrábí ve třech barvách a ve čtyřech různých velikostech, aby seděly juniorům, ženám i mužům. Tyto brýle splňují požadavky na osobní prostředky ochrany očí dle normy EN 166:2001.


Sportovní dioptrické brýle ve třech velikostech


Potápěčské brýle na šnorchlování a přístrojové potápění

Do tohoto lety prověřeného modelu Vám zabrousíme Vaše dioptrie, včetně bifokálních. Uvidíte ostře všechny podmořské krásy a pokud máte rozdílnou dioptrii na dálku a blízko, tak s bifokálními skly budete lépe ovládat počítač, foťák a kameru pod vodou.


Kolekce brýlí Nannini najde uplatnění na motorce, na padáku…

Do všech těchto modelů dokážeme do speciálního dioptrického klipu zabrousit dioptrická skla.


Sportovní dioptrické brýle Troy se straniceme a nebo s gumou kolem hlavy.

Jednoduše si sami můžete ze sportovních brýlí se stranicemi a s ochranou proti spadnutí z hlavy (jachting, kolo, turistika…) udělat výměnou stranic za gumu kolem hlavy (míčové hry, lezení, akrobacie…) Tento model nabízíme ve třech velikostech!


Lyžařské brýle

Pokud nenosíte na sport kontaktní čočky, máme pro Vás řešení, jak si komfortně zasportovat i v zimě. Do lyžařských brýlí jednoduše nasadíte dioptrický klip a můžete se zvesela a bezpěčně oddávat zimním sportům.


Sportovní brýle s dioptrickým klipem na kolo, tenis a další venkovní aktivity. Snadná výměna slunečního a čirého filtru.