Sportovní brýle - foto

Nabídneme Vám sportovní dioptrické brýle na všechny druhy sportů. Využijte našich osobních zkušeností a kontatujte nás. Míčové, vodní, kontaktní a zimní sporty, včetně vyjížděk na kole a vysokohorské turistiky.

A pokud nejste z Brna či okolí, tak si můžete vybrat dioptrické sportovní brýle na našem E-shopu:

Pokud níže nenajdete brýle na ten Váš sport, tak nám napište na: krouman@optikkrouman.cz a nejdeme řešení!Sportovní dioptrické brýle RUDY PROJECT, model Maya, Impulse, Tralyx – golf, Rydon – Golf, Vulcan

Sportovní dioptrické brýle Rudy Project nabízí neomezené možnosti pro sportovně založené muže i ženy. Śiroká paleta barev brýlové obruby, vyměnitelná brýlová skla – tónovaná, dioptrická, sluneční klip…
Dioptrie můžeme objednat i s originálními skly Rudy Project, jejichž zabarvení, antireflexní vrstvy a speciální vrstvy proti poškrábání vám zaručí skvělý a bezpečný pohled. Optik Krouman® doporučuje Rudy Project!

Brýle na golf (slečna v modrém triku) mají speciální samozabarvovací skla RUDY PROJECT, která se přizpůsobí Vaší aktuální poloze: slunce, stín, podvečer… A jejich tón zabarvení zvyšuje kontrast obrazu a proto uvidíte míček vždy perfektne při každé příležitosti. Samozřejmě mohou být jak v dioptrickém, tak i v nedioptrickém provedení.


Dioptrické sportovní brýle na míčové a kontaktní sporty

Další možností jsou brýle, do kterých se zabrousí dioptrická skla. Jsou opatřeny gumou, která drží brýle na hlavě i při divokém pohybu. A na vnitřní straně mají speciální pěnovku, která mírní nárazy, třeba od míče. Hodí se na halové sporty: squash, tenis, sálová kopaná, i na venkovní sporty. A pokud byste se chtěli věnovat klidnější aktivitě, tak si můžete jednoduše sami vyměnit gumu kolem hlavy za klasické stranice. Sportovní brýle se vyrábí ve třech barvách a ve čtyřech různých velikostech, aby seděly juniorům, ženám i mužům. Tyto brýle splňují požadavky na osobní prostředky ochrany očí dle normy EN 166:2001.


Sportovní dioptrické brýle s výměnnými skly

U tohoto modelu můžete mít několik sad skel, které si sami můžete během chvilky vyměnit


Potápěčské brýle na šnorchlování a přístrojové potápění

Do tohoto lety prověřeného modelu Vám zabrousíme Vaše dioptrie, včetně bifokálních. Uvidíte ostře všechny podmořské krásy a pokud máte rozdílnou dioptrii na dálku a blízko, tak s bifokálními skly budete lépe ovládat počítač, foťák a kameru pod vodou.


Kolekce brýlí Nannini najde uplatnění na motorce, na padáku…

Do všech těchto modelů dokážeme do speciálního dioptrického klipu zabrousit dioptrická skla.


České sportovní brýle R2 se dají použít i na florbal a další halové sporty!


Sportovní brýle, které můžete ve spoustě případů použít i při formálnější události.


Dioptrické brýle se slunečním klipem pro rekreační sportovce

Na dioptrické brýle přiložíte sluneční klip a máte sluneční brýle. Silný magnet zaručí stálost klipu na brýlích


Sportovní dioptrické brýle se straniceme a nebo s gumou kolem hlavy.

Jednoduše si sami můžete ze sportovních brýlí se stranicemi a s ochranou proti spadnutí z hlavy (jachting, kolo, turistika…) udělat výměnou stranic za gumu kolem hlavy (míčové hry, lezení, akrobacie…) Tento model nabízíme ve třech velikostech!


Dioptrické brýle, ze kterých jednoduše uděláte sportovní

Tyto brýle jsou univerzální. Buď si necháte nasazené klasické stranice a nebo si místo nich jednoduše vyměníte dumu, která Vás obepne kolem hlavy a rázem máte z civilních brýlí brýle sportovní. A nebo si na stranice nasadíte „brzdičky“

Můžete si však vybrat i mezi speciálními modely např. pro golfisty, fotbalisty… V dnešní době jsou již pro každý druh sportu v nabídce sportovní brýle, do kterých můžeme zabrousit dioptrická skla.


Lyžařské brýle

Pokud nenosíte na sport kontaktní čočky, máme pro Vás řešení, jak si komfortně zasportovat i v zimě. Do lyžařských brýlí jednoduše nasadíte dioptrický klip a můžete se zvesela a bezpěčně oddávat zimním sportům.


Sportovní brýle s dioptrickým klipem na kolo, tenis a další venkovní aktivity. Snadná výměna slunečního a čirého filtru.