Druhý sluneční pár speciálních dioptrických skel nabízíme pro děti zdarma

Brýlové čočky Stellest™ jsou inovativní technologií společnosti Essilor®,

která zpomaluje progresi krátkozrakosti u dětí. Brýlové čočky Essilor® Stellest™ při nošení 12 hodin denně zpomalují progresi krátkozrakosti v průměru o 67 % ve srovnání s jednoohniskovými brýlovými čočkami.

V centrální části brýlové čočky Stellest™ je umístěna zóna pro ostré vidění, v periferii pak 11 soustředných kruhů s drobnými čočkami, které světlo rozptylují před sítnicí tak, aby řízeně zpomalovaly růst oka.

Brýlové čočky Stellest™ nabízíme nyní v akci 1+1, kdy je druhý pár čoček zcela zdarma a lze tak kombinovat čirou i sluneční variantu pro ochranu před UV zářením a oslněním.

Více o dioptrických sklech na zastavení mínusových dioptrií

Na čočky Stellest je poskytována záruka. Pokud se tedy dioptrie dítěte během 1 roku nošení změní o více než 0,5D (při měření na stejném pracovišti a stejným oftalmologem), bude vyměněna za nové čočky Stellest zcela zdarma.

Všichni hlavní světoví výrobci dioptrických skel již nabízí i speciální skla pro děti 2–16 let, která svým designem korigují mínusové dioptrie. Tím zpomalují růst očí, takže brání progresi krátkozrakosti.

Výrobce Essilor nabízí Stellest,

Zeiss nabízí MyoCare, Rodenstock nabízí Mycon a Hoya nabízí Miyosmart. Všechny jsou vyráběny na podobném principu. Vysvětlíme Vám případné rozdíly.