Stále více zákazníků má zájem o tuto službu!

Před tím než se rozhodnete pro nákup multifokálních brýlí které můžete používat na všechny vzdálenosti, si je můžete zdarma vyzkoušet s Vašimi dioptriemi a s Vaší centrací. Navíc máme akci 1+1 na druhý pár těch to skel!

Vyzkoušejte si zdarma multifokální skla ve zkušební obrubě přímo s Vašimi dioptriemi a s Vaší centrací!
Multifokály si vyzkoušíte na všechny vzdálenosti. Dálka, čtení, střední vzdálenost na PC a další


***

Na optickém trhu je spousta druhů multifokálních skel. Pokusili jsme se pro Vás nachystat tabulku včetně cen námi nabízených multifokálních skel VARILUX, kde je názorně ukázáno, jak šel vývoj multifokálních skel a jaké výhody Vám poskytují skla, která stojí o „něco“ více. Ceny které v tabulce vidíte, jsou uvedeny vždy za jedno plastové netenčené sklo s antireflexní vrstvou, vrstvou proti poškrábání, s UV filtrem a s hydrofobní úpravou

A pokud se Vám nechce tabulku studovat, tak Vám rádi vše vysvětlíme a názorně ukážeme přímo v Optik Krouman na Josefské 1 v Brně.

Nově si můžete v Optik Krouman na Josefské 1 pojistit Vaše nová multifokální skla proti vlastnímu poškození i proti ztrátě.


V Optik Krouman na Josefské 1 máme všechny dostupné přístroje, které jsou potřebné pro správný výběr, změření individuálních návyků a přesnou centraci multifokálních skel VARILUX!


Všichni jsme proškolení od výrobce a máme všechny potřebné certifikáty pro ta nejnovější skla VARILUX.