Sportovní dioptrické brýle na všechny druhy sportů

Nabídneme Vám sportovní dioptrické brýle na všechny druhy sportů. Využijte našich osobních zkušeností a kontatujte nás. Míčové, vodní, kontaktní a zimní sporty, včetně vyjížděk na kole a vysokohorské turistiky.

Aktuální pohled na naši nabídku:

Sportovní dioptrické brýle s výměnnými skly

U tohoto modelu můžete mít několik sad skel, které si sami můžete během chvilky vyměnit

Sportovní dioptrické brýle se straniceme a nebo s gumou kolem hlavy.

Jednoduše si sami můžete ze sportovních brýlí se stranicemi a s ochranou proti spadnutí z hlavy (jachting, kolo, turistika…) udělat výměnou stranic za gumu kolem hlavy (míčové hry, lezení, akrobacie…) Tento model nabízíme ve třech velikostech!

Sportovní dioptrické brýle RUDY PROJECT, model Maya

Sportovní brýle Rudy Project Maya Sport Utility Frame nabízí neomezené možnosti pro sportovně založené muže i ženy. Śiroká paleta barev brýlové obruby, vyměnitelná brýlová skla – tónovaná, dioptrická, sluneční klip… Model Maya od Rudy Project je ideálním řešením pro všechny sportovní potřeby. Optik Krouman® doporučuje Rudy Project!

Dioptrické sportovní brýle na míčové a kontaktní sporty

Další možností jsou brýle, do kterých se zabrousí dioptrická skla. Jsou opatřeny gumou, která drží brýle na hlavě i při divokém pohybu. Hodí se na halové sporty: squash, tenis, sálová kopaná, i na venkovní sporty. Sportovní brýle se vyrábí v různých velikostech, aby seděly juniorům, ženám i mužům. Tyto brýle splňují požadavky na osobní prostředky ochrany očí dle normy EN 166:2001.

Dioptrické brýle, ze kterých jednoduše uděláte sportovní

Tyto brýle jsou univerzální. Buď si necháte nasazené klasické stranice a nebo si místo nich jednoduše vyměníte dumu, která Vás obepne kolem hlavy a rázem máte z civilních brýlí brýle sportovní. A nebo si na stranice nasadíte „brzdičky“

Můžete si však vybrat i mezi speciálními modely např. pro golfisty, fotbalisty… V dnešní době jsou již pro každý druh sportu v nabídce sportovní brýle, do kterých můžeme zabrousit dioptrická skla.

Lyžařské brýle

Pokud nenosíte na sport kontaktní čočky, máme pro Vás řešení, jak si komfortně zasportovat i v zimě. Do lyžařských brýlí jednoduše nasadíte dioptrický klip a můžete se zvesela a bezpěčně oddávat zimním sportům.

A pokud nechcete dioptrický klip, tak věnujte pozornost při koupi lyžařských brýlí na vykrojení pěnovky v místě stranic.

Sportovní brýle s dioptrickou vložkou Adidas

Sportovní brýle Adidas – navrženo firmou Silhouette, jenž patří v našem oboru mezi špičku. Proto mají sportovní brýle Adidas naši důvěru a můžeme je doporučovat z vlastních výborných zkušeností.
U všech modelů této značky se dá vybírat z velké škály barev a náhradních výměnných skel, umožňují také přiobjednání dioptrické vložky, kam se zabrousí Vámi požadovaná dioptrie. Brýle Adidas jsou velmi multifunkční pro všechny typy sportů: fotbal, lyžování, golf, kolo, vysokohorská turistika…

na model Adidas máme výprodej!

Jednou z možností jsou dioptrické brýle, které mají prohnutí brýlového středu větší jak 8 stupňů. Skla mohou být čirá, zabarvená a nebo samozabarvovací. Tyto brýle se hodí na venkovní sporty. Nedoporučujeme na míčové sporty.

Sportovní brýle s dioptrickým výklopným klipem na kolo, tenis a další venkovní aktivity

Tento model má univerzální sluneční sklo

Tento model má navíc výměnné skla, tedy pokud zatmíte, vyměníte skla a jedete dál


Vyzkoušejte si, jestli jsou multifokální skla i pro Vás!

Nejnovější a nejlepší multifokální skla Varilux X SERIES

Více videí

Novinky

Kadý týden máme nové brýle. Rok 2020.
Kadý týden máme nové brýle. Rok 2020.

13. 02. 2020

Prakticky každý týden nám přichází brýlové novinky. Podívejte se na ty nejaktuálnější modely brýlí 2020 včetně dětských a slunečních.

Akce a slevy v Optik Krouman!
Akce a slevy v Optik Krouman!

01. 02. 2020

Aktuálně nabízíme slevy 50-70% na starší modely brýlí a navíc platí všechny slevy na dioptrická skla Essilor

Nerostoucí ceny multifokálních skel a navíc druhý pár zdarma
Nerostoucí ceny multifokálních skel a navíc druhý pár zdarma

07. 01. 2020

A ještě Vám před Vašim rozhodnutím nabízíme vyzkoušení multifokálních skel přímo s Vašemi dioptriemi a s Vaší centrací!

Sportovní dioptrické brýle na všechny sporty!
Sportovní dioptrické brýle na všechny sporty!

10. 12. 2019

Sportovní dioptrické brýle můžete použít zároveň jako ochranné a nebo pokud nenosíte kontaktní čočky.

další novinky

OPTIK KROUMAN
Josefská 1
602 00 Brno

Tel.: 542 212 955
Tel.: 603 562 858

Po - Pá: 8:30 – 18:00
So: 9:00 – 12:00