TOM FORD - Amerika, Itálie

Zakladatel stejnojmenné značky Tom Ford vyrostl v Houstonu v Texasu. Kvůli snu, stát se hvězdou reklamních kampaní, opustil dvě vysoké školy a studia dokončil na vysoké škole umění a designu Parsons The New School for Design v New Yorku.

Zápal pro módu rozvinul především při svých stážích. Na rok a půl se mu stala domovem Paříž, kde pracoval v tiskovém oddělení módního domu Chloé. Nejvíce zkušeností pravděpodobně získal v Itálii. Zde od roku 1990 pracoval ve společnosti Gucci na pozici kreativního ředitele dámské RTW (ready-to-wear). I přes velké úspěchy, které na své pozici získával, se rozhodl po čtrnácti letech společnost opustit, především kvůli neshodám s módním návrhářem Yves Saint Laurentem.

Dva roky po odchodu z Gucci, tedy v roce 2006, založil Tom Ford svou značku. O úspěchu, který dosáhl Tom Ford svými obrubami svědčí i to, že jejich typické ležící T na předělu brýlového středu a stranice je velmi často viditelné na hrdinech nebo hrdinkách celovečerních filmů. Přijďte si je vyzkoušet i Vy.

V případě Vašeho vážného zájmu o tyto brýle Vám dokážeme nachystat k vyzkoušení celou kolekci těchto úžasných brýlí. Stačí se akorát dohodnout na vyhovujícím termínu.